Levné letenky / Evropa / Island / Reykjavík

Levné letenky do Reykjavíku

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Keflavík

Levné letenky

Chystáte se vyrazit za poznáním Islandu? Letenky z Prahy do Reykjavíku obvykle seženete za ceny mezi 6 000 - 8 000 Kč za zpáteční let. Přímé lety zakoupíte v rezervačním systému společností Play a Icelandair. V akcích se vám letenky podaří ulovit za ceny kolem 3 000 Kč. Levněji vás vyjdou letenky z Vídně či Vratislavi, odkud můžete cestovat s leteckou společností Wizz Air.

Nejlevnější letenky na Island seženete s odletem během podzimních a zimních měsíců. Ideálně letenky rezervujte 3 - 4 měsíce do plánovaného odletu. Naopak nejvyšší ceny očekávejte během letních měsíců. Pokud plánujete v tomto období cestovat, letenky kupujte klidně i s půlročním předstihem. 

Nejvýhodnější letenky do Reykjavíku najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek.

Kolik obvykle stojí letenky do Reykjavíku?

Letenky do Reykjavíku z Prahy pořídíte za ceny od 6 000 - 8 000 Kč za zpáteční let. V akcích se letenky z Prahy pohybují kolem 3 000 Kč. Levněji vás vyjdou letenky z Vídně či Vratislavi, odkud je v akci zakoupíte za ceny do 2 000 Kč. 

Kde koupit nejlevnější letenky do Reykjavíku?

Nejvýhodnější letenky do Reykjavíku najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek, který vám porovná ceny letenek všech leteckých společností.

Letenky můžete rovněž zakoupit přímo u leteckých společností, jako je Play, Icelandair a Wizz Air. 

Kdy jsou letenky do Reykjavíku nejlevnější?

Nejlevnější letenky na Island seženete s odletem během podzimních a zimních měsíců. Ideálně letenky rezervujte 3 - 4 měsíce do plánovaného odletu. 

Které letecké společnosti létají bez přestupu do Reykjavíku?

Do Reykjavíku si můžete zaletět přímým letem z Prahy s leteckou společností Play a Icelandair. Z Vratislavi a Vídně si na Island můžete zaletět přímým letem se společností Wizz Air. 

Jak dlouho trvá let do Reykjavíku?

Z Prahy se do Reykjavíku dostanete za 4 hodiny letu. 

Na která letiště se létá v Reykjavíku?

V Reykjavíku se nachází jedno mezinárodní letiště, kterým je letiště Keflavík (KEF). To je jediným mezinárodním letištěm na celém Islandu. Od samotného města je vzdáleno 50 kilometrů.