Letiště / Letiště Leoše Janáčka Ostrava / Služby na letišti Ostrava

Letiště Leoše Janáčka Ostrava

OSR
Praha
Letiště Leoše Janáčka Ostrava

Služby na letišti Ostrava

Informace Informační přepážku naleznete v přízemí letiště ve vstupní hale.
Internet / WifiV celé hale je WiFi připojení zdarma.
Zásuvky / dobíjení telefonuPokud máte možnost, určitě si na cesty přibalte náhradní zdroj energie. Zásuvky na letišti jistě volně najdete, ale nebude se jednat přímo o dobíjecí stanice určené pro cestující.
Jídlo a pití Na letišti se nachází několik možností, kde se můžete občerstvit. Restaurace a kavárny naleznete v přízemí vstupní haly i za kontrolou nedaleko Gate A4 a v prvním patře terminálu.
BankomatyNa letišti naleznete bankomat u každého ze dvou vstupů do terminálu. Za bezpečnostními kontrolami již možnost vybrat peníze bohužel není.
Směnárny

Směnárnu naleznete nalevo ve vstupní hale, jen pár kroků od hlavního vchodu do terminálu.

ObchodyHned za bezpečnostní kontrolou v neveřejné části letiště se nachází Aelia Duty free shop, který se rozkládá až do prvního patra.
Úschovna zavazadelÚschovna zavazadel se nachází na informační přepážce v přízemí.
Pošta / Poštovní schránka

Na letišti se bohužel nenachází ani pošta, ani poštovní schránka. Svým známým a rodině tak budete muset z dovolené poslat MMS.

KuřárnaV prostorách letiště je kouření přísně zakázáno. Prostor pro kouření je vyhrazen na rozích budovy terminálu, nebo za bezpečnostní kontrolou na terase v prostoru před Gatem pro non-Schnegen lety.
SalonkyBusiness salonek se nachází v neveřejné části letiště. Naleznete jej u Gate B3 v prvním patře. Vstupné činí 420 Kč.
Dětský koutekDětské koutky naleznete v obou patrech odletové haly za bezpečnostní kontrolou.