Vydejte se na Kypr, ostrov na pomezí Evropy a Asie! V nabídce letecké společnosti Wizz Air se objevily akční letenky za cenu 626 Kč. Na tuto cenu dosáhnou pouze členové programu WIZZ Discount Club. Ostatní si sice musí připlatit, ale zpáteční letenka je i tak vyjde na skvělou cenu 1 062 Kč. Za tuto cenu můžete ostrov navštívit například v termínu 27.9 – 7.10. 2021. Kypr má jedny z nejkrásnějších evropských pláží, ale i mnoho zajímavých památek. Průvodce ostrovem naleznete na tomto odkazu. Pokud přeci jen upřednostňujete zájezdy s cestovní kanceláří, navštivte tento odkaz. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující musí před odletem vyplnit formulář Cyprus Flight Pass (do 24 hodin před odletem). Na letišti vás mohou namátkově otestovat (na náklady Kyperské republiky).  Podrobné informace najdete v našem cestovatelském semaforu. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Larnaca– Praha  například v termínu 26.9. – 7.10. 2021 můžete zarezervovat zde >> Alternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. 

 

Kypr z Prahy od 626 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!