Pokud svou letošní dovolenou chcete strávit v Řecku, líbit by se vám mohlo Korfu. Aerolinka Ryanair do prodeje uvolnila akční letenky s odletem z Bratislavy. Zpáteční letenky na konec srpna pořídíte za zhruba 1 870 Kč. Naše tipy na výlety po ostrově naleznete v tomto online průvodci ZDARMA. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře pak případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecku se závažnější epidemie koronaviru vyhnula, dle tzv. semaforu (viz článek o novém rozhodnutí vlády) je označeno zelenou barvou. Od 15. června je na vybraná letiště možné přiletět bez povinné karantény. Od 1. července se pak mají otevřít ostrovní letiště, taktéž bez karantény.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po území Evropy, kde s kartičkou pojištěnce máte nárok na ošetření za stejných podmínek jako obyvatelé daného státu, pro jistotu doporučujeme sjednání cestovního pojištění. Přehledné online srovnání naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se komfortně dopravíte se společnostmi Eurolines, Regiojet či Flixbus.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat náklady na celou dovolenou. Pro dopravu z letiště můžete využít služeb Hoppa, za velmi dobrou cenu vás spolehlivě zavezou až k vašemu hotelu. Alternativou je zapůjčení auta, které můžete provést přes stránky Rentalcars.

 

Veškeré volné hotely na Korfu si prohlédněte zde. Poslední možností je pak využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky BratislavaKorfuBratislava v termínu 25. srpna až 1. září (úterý až úterý) můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně můžete koupit letenky zde u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte pozdnímu času příletu při cestě tam i zpět.

 

letenky Korfu ryanair
Levné letenky z Bratislavy na Korfu
Korfu z Bratislavy o letních prázdninách za 1870 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!