Pokud patříte ke čtenářům, kteří upřednostňují dovolenou spojenou s turistikou, mohl by vás zaujmout tip na jarní ostrov Korfu. K levným letenkám za zhruba 1060Kč jsem tentokrát pro názornost přiřadil velmi dobře hodnocené ubytování. Za cca 200Kč příplatku pak můžete zvolit i ubytování se skvělou snídaní, což se imho vyplatí. Detailního průvodce po ostrově Korfu, naleznete zde. Pro srovnání, tolik stojí zájezdy na Korfu přes CK. V případě zájmu si pospěšte s nákupem, za njnižší cenu zbývá jen několik letenek.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo RegioJet (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště v Bratislavě i na Korfu. Rovněž si povšimněte brzkého odletu poslední den a přizpůsobte tomu plánování – např. tak, že si na poslední noc vezmete hotel u letiště.  Na Korfu nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

V potaz vezměte i to, že jaro je na Korfu vhodné na turistiku, ne na koupání.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava za 42€ zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 6. dubna – 13. dubna.

 

Levné letenky na Korfu
Levné letenky na Korfu

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Auto si zapůjčte např. přes Rentalcars.

 

Korfu koláž

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování a to zejména pro nízkou cenu a velmi dobré hodnocení. Vyberte si ale dle svých preferencí. Např. v tomto ubytování získáte za 2000Kč/osoba/8 dní i výbornou snídani.

 

Korfu z Bratislavy na 8 dní za 2850Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!