Jaro je ideální pro výlety do slavných měst. Díky akčním letenkám aerolinky Ryanair se přímo z Prahy můžete vydat poznávat proslulé italské město módy nebo kouzelné městečko Bergamo s komornější atmosférou. Zpáteční letenky na námi vybraný termín vás vyjdou na 518 Kč, na místě strávíte dny od soboty do úterý. Našeho průvodce Milánem s celou řadou užitečných rad naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Milána s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, rady najdete v tomto podrobném návodu >>.

 

Cestovní pojištění pro krátké cesty po EU sice není nutností, rozhodně s ním však nic nezkazíte. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy a cena letenek je velmi příznivá, i přesto před jejich nákupem nezapomeňte na kalkulaci celého výletu. Myslete na transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Milán Bergamo, ze kterého je to blíž do Bergama (autobusem zhruba 20 minut), do Milána je to 1 hodina cesty.

 

Veškeré volné hotely naleznete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. Pokud chcete ušetřit, zauvažujte nad tím, zda se neubytujete v již zmíněném Bergamu.

 

 

Letenky Praha–Milán Bergamo–Praha v termínu 28.–31. března (sobota až úterý) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u spolehlivého českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Itálie, Milán akční letenky konec března 2020
Letenky do Milána na jaře
Jarní Milán z Prahy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!