Levných letenek z Prahy do Belgie využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Nejsnažší variantou, jak tyto letenky využít, je zamířit do krásných Brugg. Autobus totiž jezdí přímo z letiště, což je to pohodlné i levné (jízdenky začínají na 5 € za jednu cestu). Výhodou je i to, že jde o nedělní letenky, kdy ráno odletíte z Prahy a večer se do ní vrátíte. Průvodce po městě Bruggy, naleznete zde. Zájezdy do Belgie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

V případě zájmu dlouho neváhejte s nákupem, ty nejlepší termíny vydrží několik hodin, maximálně dní.

 

Jízdenky Charleroi – Bruggy – Charleroi na toto datum ještě nejsou v prodeji (nejpozdější datum je v tuto chvíli 24. březen). Zakupte je co nejdříve po uvolnění do prodeje (zhruba za měsíc), ceny začínají na 5€ a postupně stoupají. K dostání jsou na adrese Flibco.com

 

Za nejnižší cenu máte v ceně příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně jet s větším zavazadlem by bylo zbytečné, stačí svačina a fotoaparát. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde.

 

 

Letenky zakute přímo na stránkách Ryanair.com na datum 15. nebo 22. dubna. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Brugg
Levné letenky do Brugg

 

 

 

Jarní Bruggy z Prahy na den (neděle) za 1130Kč! (letenky + jízdenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!