Na Fuerteventuru, jeden z Kanárských ostrovů, se objevily levné letenky z Berlína za cca 1530Kč. Pokud k nim do kalkulace ceny započítáme levné, ale výborně hodnocené ubytování, dostaneme se na částku 4230Kč za 8-denní dovolenou. Zvolit si ale samozřejmě můžete ubytování jak levnější, tak dražší. Stejně tak je možné měnit i datum a délku dovolené, dostupných je více termínů. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde
Nejlepší cestovatelskou kartu ZDARMA s dárkem 300 Kč můžete získat zde
Slevu až 900 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt. Průvodce po Berlíně naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo RegioJet (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Rovněž počítejte s tím, že v ceně máte jen příruční zavazadlo a odbavené je za příplatek. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

Všechny hotely na názorné datum, naleznete zde. Výborně v poměru cena/kvalita vychází například toto ubytování.

 

 

Letenky Berlín – Fuerteventura – Berlín za cca 59,9€ nakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 16. – 23. říjen. Alternativou je nakoupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Fuerteventuru
Levné letenky na Fuerteventuru

 

First minute: Kanárské ostrovy (Fuerteventura) na 8 dní za 4230Kč (letenky + ubytování)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!