V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily letenky z Prahy do Kodaně za úžasnou cenu 258 Kč a to dokonce na státní svátek 1. května. Cena zahrnuje všechny poplatky a je konečná. V případě zájmu si pospěšte s rezervací, nejlevnější letenky se rychle vyprodají. Další inspiraci najdete v našem článku Kodaň překrásné město plné romantiky. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Dánska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji Vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Při krátkém výletu po Evropě vám stačí kartička pojištěnce, online srovnání cestovního pojištění případně naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Prahy. Před nákupem si přesto nezapomeňte propočítat všechny náklady. Jde o Skandinávii, počítejte proto s vyššími cenami za ubytování i stravu. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému nedělnímu odletu.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování a následně se přes daný portál ubytovat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha–Kodaň–Praha zakoupíte na stránkách Ryanair.v termínu 1. – 2. května.

Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

 

Dánsko (Kodaň) z Prahy přes státní svátek za 258 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!