V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily letenky z Prahy do Kodaně za úžasnou cenu 258 Kč a to dokonce na státní svátek 1. května. Cena zahrnuje všechny poplatky a je konečná. V případě zájmu si pospěšte s rezervací, nejlevnější letenky se rychle vyprodají. Další inspiraci najdete v našem článku Kodaň překrásné město plné romantiky. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Dánska přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji Vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Při krátkém výletu po Evropě vám stačí kartička pojištěnce, online srovnání cestovního pojištění případně naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Prahy. Před nákupem si přesto nezapomeňte propočítat všechny náklady. Jde o Skandinávii, počítejte proto s vyššími cenami za ubytování i stravu. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému nedělnímu odletu.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat na Airbnb přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování a následně se přes daný portál ubytovat.

 

 

Letenky Praha–Kodaň–Praha zakoupíte na stránkách Ryanair.v termínu 1. – 2. května.

Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

 

Dánsko (Kodaň) z Prahy přes státní svátek za 258 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!