Chtěli byste letos vyrazit na Krétu po vlastní ose ? Pak pro vás máme tip na výhodné letenky z Vídně! Využijte akčních letenek společnosti Ryanair v termínu 19.7. – 26.7. 2021  za cenu 690 Kč (tam i zpět). Kréta je proslulá svými krásnými plážemi, průzračným mořem a velkým množstvím zajímavých památek. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce ostrovem, ve kterém naleznete spoustu tipů na zajímavá místa. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou). Podrobné informace najdete v našem cestovatelském semaforu.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete ho vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po Krétě doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Vídeň – Chania– Vídeň  v termínu 19. 7. – 26.7. 2021 můžete zarezervovat zde >> Alternativně můžete letenky nakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. 

Červencová Kréta z Vídně za 690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!