Zatímco letenky z ČR a Slovenska, které dnes zlevnily na 258Kč do celé řady destinací, se rychle vyprodávají, u okolních letišt je situace lepší. Pokud máte dobře dostupný například Berlín, tak se nabízí skoro 20 destinací, kam se můžete podívat za 5€ v jednom směru (tedy zhruba za 250Kč při letu tam i zpět). V úvahu přicházejí i různé kombinace, např. za 125Kč můžete letět na Mallorku, za 5€ přeletět do Barcelony a odtamtud se za 5€ vrátit zpět do Berlína. Případně to samé udělat s některým z Kanárských ostrovů a Barcelonou.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování a dopravy z/na letiště v Berlíně i v cílové destinaci (někdy po započtení cesty do Berlína může vycházet výhodněji odlet z bližšího letiště za vyšší cenu, tuhle kalkukaci už si musí udělat každý sám).

 

Ubytování můžete řešit přes Booking, Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Všechny levné letenky z Berlína na 1-3 dny naleznete zde >>

Všechny levné letenky z Berlína na 4-  7 dní naleznete zde >>

 

Akce z Berlína
Akce z Berlína

 

Z Berlína za 250Kč: Bari, Boloň, Řím, Barcelona, Mallorka, Toulouse, Glasgow a další (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!