Wizz Air dnes s akčními letenkami nešetří! V nabídce se objevily letenky do italského Bari, které můžete zakoupit za ceny od 566 Kč. Za tuto akční cenu pořídíte letenky například v termínu 19.10. – 26.10. 2021 – pouze pokud jste členy věrnostního programu. Bez členství vás letenky vyjdou na 828 Kč. Před cestou nahlédněte do našeho podrobného průvodce Bari, ve kterém najdete spoustu zajímavých informací. Pokud dáváte přednost cestování s cestovní kanceláří, zájezdy do Itálie najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Bari–Praha například v termínu 19.10. – 26.10. 2021 zakoupíte na stránkách Wizz Air.

 

 

Bari z Prahy od 566 Kč! (letenky tam i zpět)

4 komentáře u „Bari z Prahy od 566 Kč! (letenky tam i zpět)

 • 13.10.2021 (11:29)
  Trvalý odkaz

  Přijde mně trochu divné inzerovat primárně cenu, která je platná pro členy Wizzair klubu. Za normálních okolností OK, ale v dnešní době, kdy nevíme jestli za měsíc budeme létat nebo ne, bych koupi členství moc nedoporučoval.

  Reagovat
  • 15.10.2021 (3:24)
   Trvalý odkaz

   Neztrácejí, kvůli spamu podléhají ručnímu schvalování :). Ono tam schválně uvádíme tu cenu od, ale možná máte pravdu.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!