Zamiřte do Barcelony! V tomto temperamentním španělském městě si velmi příjemnou atmosféru užijete i mimo letní prázdniny. Letenky s odletem z Vídně nyní zakoupíte za velmi dobrých 775 Kč. Na místě strávíte týden, budete tak mít možnost poznat všechny významné památky (a že jich Barcelona nabízí ohromné množství!), vychutnat si lahodnou španělskou kuchyni a zajít třeba i na fotbal. Detailního průvodce Barcelonou naleznete zde. Pokud byste se chtěli vydat například na Costa Bravu, hodit se vám může i náš průvodce Španělskem. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na týdenní dovolenou je lepší sjednat si cestovní pojištění, protože s ním budete mít jistotu, že na případná lékařská ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Přehledné srovnání pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem čehokoliv nezapomeňte spočítat přibližný odhad všech nákladů, myslete především na ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Ještě o něco levněji vás může vyjít využití této naší slevy na vaše první ubytování objednané přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha–Barcelona–Praha na termín 20. až 27. listopadu rezervujte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

Letenky Barcelona
Letenky Barcelona
Barcelona z Vídně za 775 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!