Ti nejrychlejší mohou podniknout 4denní výlet do Barcelony z Prahy! V lednu se sice nevykoupete, budete však mít šanci projít si město a všechny nejvýznamnější památky bez návalu turistů. Zpáteční letenky z Prahy aktuálně zakoupíte za velmi dobrých 718 Kč. Na cestu se vydáte ve středu večer, vracet se budete v sobotu po poledni. Na místě tak strávíte celé 2 dny a kousek, což je ideální délka pro poznání tohoto nádherného španělského města. Detailního průvodce Barcelonou s radami na cestu naleznete zde. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. S nákupem opravdu pospěšte, zbývají poslední místa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při cestách po EU je lepší sjednat si cestovní pojištění, protože s ním budete mít jistotu, že na případná lékařská ošetření opravdu nic nepůjde z vaší kapsy. Přehledné srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek si ale i tak nezapomeňte spočítat všechny náklady, které budete mít. Myslete především na ubytování, stravování a cestu z/na letiště.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Mnohdy ještě výhodněji pak vychází využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Barcelona–Praha na termín 8. až 11. ledna (středa až sobota) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete koupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

Letenky Barcelona
Barcelona z Prahy za 718 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!