Nádherné Atény můžete nyní navštívit v prodlouženém víkendu pouze za 1090Kč. Datumů je hned několik, včetně prodloužených víkendů, ktreé jsou k návštěvě ideální. Cena zahrnuje let tam i zpět, včetně všech poplatků. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Atén přes cestovní kanceláře naleznete zde. Inspirací vám může být cestopis „PODZIMNÍ ATHÉNY: město plné antických památek, starobylé kultury, slunce a oliv„, nebo náš ebook „Jak levně do Athén„, kde naleznete vše potřebné.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojetem (Student Agency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž Akropole, vše si pak můžete projít příjemnou procházkou (případně si zaplatit na den vláček tuším za 7€, který jezdí neustále kolem Akropole a oceníte ho zejména pokud sebou máte děti, nebo víno ? ).

 

Hotely na názorné datum naleznete zde. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Bratislava –Atény – Bratislava za 42,9€ zakupte přímo na Ryanair.com. Například na datum 24. – 27. listopad. Termínů je ale více. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Za což děkuju :).

 

Levné letenky do Athén
Levné letenky do Athén

 

 

Athény (nejen) v prodlouženém víkendu za 1090Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!