Aktivity / Evropa / Španělsko / Kanárské ostrovy / Fuerteventura / Surfování na Fuerteventuře

Surfování na Fuerteventuře

Surfování na Fuerteventuře

Ostrov Fuerteventura je rájem pro všechny milovníky surfování. Najdete zde nespočet písečných pláží, které lákají na vlny vhodné pro surfaře všech pokročilostí. Na ostrově panuje příjemné klima, a tak si zde můžete tento sport užívat v průběhu celého roku. Za největšími vlnami se vydejte na západní a severní pobřeží. Mezi hlavní centra surfování se řadí letoviska Corralejo a El Cotillo. Pokud jste tento sport nikdy nezkoušeli, na ostrově najdete nespočet surfařských škol, kde si můžete zapůjčit vybavení a absolvovat vedené lekce.

Letenky

Praha
Letiště Fuerteventura

Doprava

z/na
Nejlevnější dopravaAutobusZhruba 40 Kč
Nejlepší poměr cena / kvalita
Rozvoz z letištěZarezervovat rozvoz
Nejflexibilnější dopravaPůjčení autaZarezervovat auto
Nejpohodlnější dopravaTaxiObjednat taxi

Zájezdy

Pokud využijete některý z levných zájezdů na Fuerteventuru, bude vás na místě čekat delegát se zajištěným rozvozem.


Autobus

Do měst Caleta de Fuste (El Castillo), Costa de Antigua a El Matorralse dostanete autobusovou linkou číslo 3. Ta jezdí od 6:30 do 00:30 zhruba ve 30 minutových intervalech. O víkendech a svátcích jsou pak intervaly hodinové. Jízdenky zakoupíte u řidiče za 1,45 EUR.

Více informací naleznete v kapitole průvodce "Doprava na Fuerteventuře".


Rozvoz

Pokud si nechcete půjčovat auto, je nejlepší volbou dopravy na letiště služba Holidaytaxis. Autobus vás bude čekat na letišti i v případě zpoždění letu a doveze vás až k vašemu hotelu. Cenu zjistíte snadno online a obvykle je jen 2-3 EUR vyšší, než doprava veřejnou dopravou. Pokud budete chtít, po skončení vaší dovolené vás autobus vyzvedne u hotelu a odveze na letiště.


Taxi

Největší komfort vám zajistí taxi objednané přes Gettransfer. Oproti běžnému taxi se dopravci předhání v nabídkách a vy tak ušetříte. Velkou výhodou je i to, že si můžete zvolit auto a jeho výbavu. To oceníte zejména pokud potřebujete dětskou autosedačku, nebo více místa na kočárek, či sportovní vybavení.


Půjčení auta

Největší flexibilitu vám poskytne zapůjčení auta přímo na letišti. Porovnat nabídky všech autopůjčoven můžete na stránkách Rentalcars.


Průvodce letištěm

Více informací nejen o dopravě naleznete v průvodci letištěm Fuerteventura.