Zájezd na Zanzibar z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 26 990 Kč!
_1738857222617.jpg&w=828&fit=inside&output=webp)
O akci
Toužíte po exotické dovolené? Vyrazte na dechberoucí Zanzibar z Prahy už zítra brzy ráno! Týdenní pobyt ve skvěle hodnoceném 4* resortu Dongwe Club Vacanze se stravováním formou All Inclusive nyní nabízí CK Čedok za atraktivních 26 990 Kč na osobu. Čekají na vás bělostné pláže, křišťálově čistý oceán a vychutnáte si jedinečnou atmosféru tohoto tropického ráje. Zanzibar vás doslova okouzlí svou krásou a pohostinností.
Pro více informací o Zanzibaru a jeho atrakcích navštivte náš průvodce Zanzibarem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Zanzibar a zpět)
- Transfery na místě
- Ubytování v 4* resortu
- All Inclusive
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy na Zanzibar naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Dongwe Club Vacanze na Zanzibaru je plážový resort v oblasti Pingwe. Nabízí pohodlné ubytování s bazény, restauracemi a přímým vstupem na pláž. Je ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí, kde se mohou těšit na místní kulturu a relaxaci.
- Recenze hotelu Dongwe Club Vacanze naleznete zde.
Podmínky vstupu
Pro vstup na Zanzibar je nutný platný cestovní pas a vízum, které lze získat online nebo po příletu. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky vstupu na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Zanzibar
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách Čedok nebo Invia
- Recenze hotelu Dongwe Club Vacanze naleznete zde


