Zájezd na Zanzibar z Prahy na týden do 4* resortu s polopenzí za 21 990 Kč!

O akci
Tyrkysové moře, bílé písečné pláže a exotická atmosféra tropického ráje – zní vám to jako sen? Tak jej proměňte ve skutečnost a vyrazte na Zanzibar! O tomto zájezdu jsme vás informovali už včera, ale nyní jej pořídíte ještě levněji, a to za 21 990 Kč na osobu včetně polopenze. Z Prahy se vydáte na týden do 4* resortu Sea View Lodge, který disponuje pouhými 18 pokoji, ideální pro ty, kdo hledají klidnější prostředí a individuální přístup. Zanzibar je jako stvořený nejen k odpočinku na pláži, ale i k dobrodružným výletům – vydejte se za objevováním korálových útesů, navštivte fascinující Stone Town nebo ochutnejte vyhlášené místní speciality.
Pro více informací o Zanzibaru a jeho atrakcích navštivte náš průvodce Zanzibarem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Zanzibar a zpět)
- Letištní transfery na místě
- Ubytování na 7 nocí
- Polopenzi
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy na Zanzibar naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Sea View Lodge na Zanzibaru nabízí ideální ubytování pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v tropickém ráji. Tento útulný hotel se nachází v těsné blízkosti pláže Jambiani. Hosté si mohou užívat pohodlné ubytování, venkovní bazén, restauraci s výhledem na oceán a příjemnou atmosféru. Hotel nabízí také širokou škálu aktivit, včetně potápění a vodních sportů, což z něj činí skvělé místo pro relaxaci i dobrodružství.
- Recenze hotelu Sea View Lodge naleznete zde.
Podmínky vstupu
Pro vstup na Zanzibar je nutný platný cestovní pas a vízum, které lze získat online nebo po příletu. Poplatek činí 50 USD/osobu a doporučuje se mít částku připravenou v hotovosti. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky vstupu na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Zanzibar
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách CK Čedok nebo na stránkách Invia.
- Recenze hotelu Sea View Lodge naleznete zde.

