Zájazdy / Afrika / Tanzanie / Zanzibar / Zájezd na Zanziba...

Zájezd na Zanzibar z Bratislavy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 25 990 Kč!

Zájezd na Zanzibar z Bratislavy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 25 990 Kč!

O akci

Máme pro vás skvělý tip na last minute exotickou dovolenou z nabídky CK Čedok – zájezd na okouzlující Zanzibar s odletem z Bratislavy nyní pořídíte za 25 990 Kč na osobu. Čeká vás týden s All Inclusive v dobře hodnoceném 4* resortu AHG Sun Bay Mlilile Beach, který se nachází přímo u krásné písečné pláže na východním pobřeží ostrova v oblasti Pwani Mchangani. Resort nabízí příjemnou komorní atmosféru, venkovní bazén, restauraci s výhledem na oceán i wellness služby a je ideální pro klidnou tropickou dovolenou. Samotná oblast je známá dlouhými plážemi s bílým pískem a tyrkysovou lagunou, kde si užijete relax pod palmami i aktivity jako šnorchlování či výlety na okolní korálové ostrovy.

Pro více informací o destinaci navštivte náš průvodce Zanzibarem.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (odlet z Bratislavy)
  • Transfery mezi letištěm a hotelem
  • Ubytování na 7 nocí ve 4* resortu
  • All Inclusive stravování
  • Služby delegáta

Další výhodné zájezdy na Zanzibar naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.

O hotelu 

Hotel AHG Sun Bay Mlilile Beach, nacházející se v malebné oblasti Pwani Mchangani na východním pobřeží Zanzibaru, je stylový čtyřhvězdičkový resort, který kombinuje moderní komfort s autentickým svahilským designem. Hosté zde oceňují především komornější atmosféru a přímý přístup na úchvatnou pláž s jemným bílým pískem, která je ideální pro dlouhé procházky i relaxaci u tyrkysového Indického oceánu. Součástí vybavení je venkovní bazén obklopený tropickou zahradou, restaurace servírující místní speciality s vůní vyhlášeného zanzibarského koření i útulné pokoje s tradičními prvky. Díky své poloze u korálového útesu je hotel skvělým výchozím bodem pro milovníky šnorchlování a ty, kteří hledají klidnou dovolenou v náruči exotické přírody.

Podmínky vstupu

Pro vstup na Zanzibar je vyžadován cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců od příjezdu a turistické vízum, které lze získat online nebo na letišti. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Nezmeškajte žiadnu akciu

Prihláste sa k odberu a dostanete e-book Jak na Maledivy lacno v hodnote 10 Eur ZDARMA

Prihlásením súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.

Průvodci

Rezervace

Náhled akce

Image 07.03.2026 at 14.32.jpeg

Image 07.03.2026 at 14.33.jpeg