Zájezd na Tenerife z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 13 990 Kč!

Zájezd na Tenerife z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 13 990 Kč!

O akci

Užijte si týdenní dovolenou na ostrově Tenerife za výhodných 13 990 Kč na osobu díky last minute nabídce od Čedoku! V ceně máte zahrnutý kompletní zájezd s odletem z Prahy a ubytováním v dobře hodnoceném 4* resortu s all inclusive. Tenerife je největší z Kanárských ostrovů a nabízí krásné pláže, sopečnou krajinu a bohaté možnosti výletů a aktivit.

Pro více informací a tipů, co na Tenerife podniknout, navštivte náš průvodce Tenerife.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (Praha – Tenerife a zpět)
  • Transfery na místě
  • Ubytování ve 4* resortu
  • All inclusive
  • Služby česky hovořícího delegáta

O hotelu

Blue Sea Puerto Resort je komfortní 4* resort situovaný v oblíbené živé oblasti Puerto de la Cruz na severu ostrova. Nabízí prostorné pokoje, venkovní i krytý bazén a bohatý all inclusive program. Nejbližší písečná pláž je vzdálená cca 1,5 km a dopravit se tam můžete bezplatným hotelovým busem. Bezplatná kyvadlová doprava je hostům zdarma dostupná také k nákupnímu centru Martiánez.

Recenze hotelu Blue Sea Puerto Resort naleznete zde.

Podmínky vstupu

Pro vstup na Kanárské ostrovy je nutný platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky vstupu na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Nezmeškajte žiadnu akciu

Prihláste sa k odberu a dostanete e-book Jak na Maledivy lacno v hodnote 10 Eur ZDARMA

Prihlásením súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.

Průvodci

Rezervace

Zájezd můžete rezervovat:

Recenze hotelu Blue Sea Puerto Resort naleznete zde.

Náhled akce

IMG_5512.jpeg

IMG_5513.jpeg

Co dělat v okolí hotelu Blue Sea Puerto Resort