Zájezd na Fuerteventuru z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 13 990 Kč!

O akci
Nechte se zlákat akční nabídkou na lednový únik na Fuerteventuru, kde i uprostřed zimy panuje příjemné jarní klima ideální pro prohřátí organismu a aktivní odpočinek. Hotel Occidental Jandia Mar představuje perfektní základnu, odkud můžete vyrážet na procházky po kilometry dlouhých plážích, vyzkoušet si surfing v osvěžujícím Atlantiku nebo využít vyhřívané hotelové bazény a rozsáhlé wellness centrum, které v chladnějších měsících přijde vhod. Leden je na ostrově díky mírným teplotám kolem 20 stupňů naprosto ideální pro cyklistiku, trekking po sopečných kráterech nebo návštěvu nedaleké zoo Oasis Wildlife, přičemž tento kompletní zájezd s odletem z Prahy pořídíte za cenu 13 990 Kč na osobu.
Pro více informací o Fuerteventuře a jejích atrakcích navštivte náš průvodce Fuerteventurou.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Fuerteventura a zpět)
- Transfery na místě
- Ubytování na 7 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy na Fuerteventuru můžete vyhledat v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Occidental Jandía Mar se nachází na jihu ostrova Fuerteventura v oblasti Jandía, přibližně 300–400 metrů od dlouhé písčité pláže a nedaleko městečka Morro Jable. Jde o větší resort s několika restauracemi a bary, venkovními bazény, sportovním zázemím a animačními programy pro děti i dospělé, takže je vhodný především pro rodiny, ale i pro páry. Pokoje jsou prostorné, klimatizované a mají balkon nebo terasu, často s výhledem na moře; hosté oceňují hlavně polohu, služby a pestrou stravu.
Recenze hotelu Occidental Jandia Mar naleznete zde.
Podmínky vstupu
Pro vstup na Fuerteventuru postačuje platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Víza ani očkování nejsou potřeba. Doporučuje se sjednat cestovní pojištění pokrývající případné lékařské výlohy.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti na Fuerteventuře
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd v termínu 11. - 18. 1. 2026 můžete rezervovat na stránkách CK Čedok nebo na stránkách Invia.
- Recenze hotelu Occidental Jandia Mar naleznete zde.


