Zájezd na Fuerteventuru z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 11 990 Kč!

O akci
Pokud přemýšlíte, že byste ještě tento týden vyměnili Česko za Kanárské ostrovy, tahle last minute nabídka je přesně pro vás. Čedok má totiž v nabídce týdenní pobyt na Fuerteventuře ve 4* resortu Fergus Cactus Garden s All Inclusive za 11 990 Kč na osobu a odlet z Prahy je už tuto neděli. Dobře hodnocený resort se nachází v oblíbené oblasti Jandía, přímo u přímořské promenády a kousek od dlouhých písečných pláží Atlantiku, který je pro Fuerteventuru typický svými tyrkysovými odstíny a otevřenými výhledy. Ostrov je ideální pro klidnější dovolenou u moře, ale i pro procházky podél pobřeží, výlety k přírodním plážím nebo objevování sopečné krajiny, která dává Fuerteventuře její nezaměnitelný charakter.
Pro více informací o destinaci navštivte náš průvodce Fuerteventurou.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (odlet z Prahy)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 7 nocí ve 4* resortu
- All Inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy na Fuerteventuru můžete vyhledat v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Fergus Cactus Garden se nachází v oblíbené části Morro Jable na Fuerteventuře, přičemž jeho poloha na kopci nabízí zajímavý výhled na okolí. Tento moderně pojatý hotel je situován v blízkosti nákupní promenády s mnoha restauracemi a bary, přičemž k rozlehlé písečné pláži se odtud lze dostat příjemnou procházkou. Hosté mají k dispozici venkovní bazén se sluneční terasou, střešní bar s výhledem, menší wellness centrum a fitness zázemí. Hotel je častou volbou pro cestovatele, kteří preferují kombinaci ubytování s dobrým přístupem k místnímu životu a možnostmi pro relaxaci u moře, přičemž jeho atmosféra a služby bývají hodnoceny jako solidní základna pro poznávání krás ostrova.
- Recenze hotelu Fergus Cactus Garden si můžete přečíst na stránkách Invia
Podmínky vstupu
Pro vstup na Fuerteventuru postačuje platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Víza ani očkování nejsou potřeba. Doporučuje se sjednat cestovní pojištění pokrývající případné lékařské výlohy.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti na Fuerteventuře
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách CK Čedok nebo na stránkách Invia
- Recenze hotelu Fergus Cactus Garden si můžete přečíst na stránkách Invia


