Zájezdy / Afrika / Tunisko / Djerba / Zarzis / Zájezd do Tuniska...

Zájezd do Tuniska z Prahy na týden přes Velikonoce do skvěle hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 9 990 Kč!

Zájezd do Tuniska z Prahy na týden přes Velikonoce do skvěle hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 9 990 Kč!

O akci

Chcete zažít letošní Velikonoce trochu jinak? Vyrazte za sluncem do Tuniska, které vás v oblasti Zarzis přivítá krásnými písečnými plážemi a autentickou orientální atmosférou. Ubytování je zajištěno ve skvěle hodnoceném 4* resortu Odyssee Resort Djerba, který vyniká unikátní architekturou a polohou přímo u moře v obklopení palem. Za cenu 9 990 Kč na osobu získáte týdenní pobyt s All Inclusive a odletem z Prahy, což z této nabídky dělá ideální příležitost pro jarní relaxaci v teple. Kromě odpočinku u bazénu nebo v thalasso centru můžete prozkoumat i blízkou Djerbu nebo vyrazit na výlet k branám Sahary.

Před cestou se inspirujte v našem průvodci Tuniskem.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (odlet z Prahy)
  • Letištní transfery na místě
  • Ubytování na 7 nocí ve 4* resortu
  • All Inclusive stravování
  • Služby česky hovořícího delegáta

Další levné zájezdy do Tuniska můžete vyhledat v našem skvělém srovnávači zájezdů.

O hotelu

Odyssee Resort Djerba v tuniském Zarzis vás na první pohled zaujme svou unikátní architekturou, která citlivě kombinuje tradiční berberský styl s moderním komfortem. Hotel je zasazen do rozlehlé palmové zahrady přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, což z něj činí ideální místo pro klidnou dovolenou. Hosté zde oceňují zejména vynikající gastronomii v rámci All Inclusive, přátelskou atmosféru a špičkové thalasso centrum s termálním bazénem, které je vyhlášené svými regeneračními procedurami. Díky své poloze kousek od ostrova Djerba nabízí resort skvělou rovnováhu mezi relaxací v autentickém prostředí a možností vyrážet na zajímavé výlety za kulturou či k branám Sahary.

Podmínky vstupu

Pro vstup do Tuniska potřebujete platný cestovní pas. Občané ČR mohou v Tunisku pobývat bez víza až 90 dní. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Ať vám neuteče žádná akce

Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA

Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.

Průvodci

Rezervace

Náhled akce

zájezd do tuniska.jpg

zájezd tunisko.jpg

Co dělat v okolí hotelu Odyssée Resort