Zájezd do Egypta z Prahy na týden do 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 11 990 Kč!

O akci
Chcete uniknout každodennímu shonu a odpočívat u moře? Vydejte se do Egypta a ubytujte se v hotelu Safir Marsa Matrouh Resort přímo na písčité pláži v zálivu El-Gharam. Za cenu 11 990 Kč na osobu zahrnuje zájezd leteckou dopravu z Prahy, transfery, dvoulůžkový pokoj a all inclusive stravování. Užijete si slunečné dny na pláži, koupání v azurovém moři, vodní sporty, objevování okolních historických památek a ochutnávání místní kuchyně.
Pro více informací o Egyptě a jeho atrakcích navštivte náš průvodce Egyptem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Marsa Matrouh a zpět)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 7 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy do Egypta naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Safir Marsa Matrouh Resort je čtyřhvězdičkový hotel situovaný přímo na písčité pláži v zálivu El-Gharam, přibližně 12 km od centra města Marsa Matrouh. Nabízí moderně zařízené pokoje s balkony s výhledem na lagunu, bazén nebo zahradu. Hosté mohou využívat venkovní bazén, dětský bazén, bar a restaurace. Hotel je ideální pro klidnou dovolenou u moře s možností relaxace na pláži, koupání v azurovém moři a objevování okolních historických památek.
Recenze hotelu Safir Marsa Matrouh Resort naleznete:
Podmínky vstupu
Pro vstup do Egypta je nutný platný cestovní pas. Turistické vízum lze získat přímo na letišti za přibližně 25 USD. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky před cestou.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti v Marsa Matrouh
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
Zájezd můžete rezervovat na stránkách CK Čedok nebo na stránkách Invia.
Recenze hotelu Safir Marsa Matrouh Resort naleznete:


