Zájezd do Egypta z Prahy na 15 dní přes Velikonoce do dobře hodnoceného resortu s ALL INCLUSIVE za 11 190 Kč!

O akci
Nemáte-li plány na Velikonoce, díky last minute nabídce CK Blue Style máte nyní skvělou příležitost se v sobotu vydat na dvoutýdenní dovolenou do Egypta. V ceně zájezdu 11 190 Kč na osobu máte zahrnutý kompletní balíček včetně ubytování v resortu Eagles Downtown Zahabia s All Inclusive. Dobře hodnocený resort se nachází v severní části oblíbené Hurghady, nedaleko soukromé písečné pláže, kam se pohodlně dostanete procházkou nebo bezplatným hotelovým shuttle busem. Dále se můžete těšit na několik restaurací, barů, venkovní bazény, denní i večerní animační programy a wellness centrum. Tento zájezd je ideální pro ty, kteří chtějí na delší dobu uniknout z každodenního shonu, užít si stabilně teplé počasí a dopřát si kombinaci odpočinku u moře i nenáročného objevování okolí.
Pro více informací o destinaci navštivte náš průvodce Egyptem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (odlet z Prahy)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 14 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy do Egypta naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Eagles Downtown Zahabia Resort, dříve známý jako Zahabia Village, je oblíbený hotelový komplex situovaný v severní části Hurghady, který láká především na svou strategickou polohu a unikátní přístup k moři. Resort disponuje soukromou písčitou pláží, která je od hotelu oddělena místní komunikací, přičemž pro maximální pohodlí hostů je zajištěna bezplatná doprava shuttle busem. Hosté mohou využívat prostorné zahrady, několik bazénů, zatímco do centra staré Hurghady s autentickými trhy a přístavu Marina je to jen krátká jízda taxíkem. Díky své přátelské atmosféře a kombinaci dostupnosti městského života s podmořskými krásami je tento resort vyhledávanou volbou pro ty, kteří hledají v Egyptě skvělý poměr mezi cenou a nabízenými zážitky.
- Recenze hotelu Eagles Downtown Zahabia si můžete přečíst na stránkách Invia
Podmínky vstupu
Pro vstup do Egypta je nutný platný cestovní pas. Turistické vízum lze získat přímo na letišti za přibližně 25 USD. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky před cestou.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti v Hurghadě
- Vaší cestovní kanceláří bude Blue Style
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách Invia (kde naleznete i recenze hotelu)

