Logo Blue Style

Blue Style

On-line prodej zájezdů, recenze, slevy, kontakt.

O cestovní kanceláři Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style byla založena v roce 1997 a dnes patří mezi nejoblíbenější cestovní kanceláře na českém trhu. Je členem Asociace cestovních kanceláří a agentur. Má 39 poboček po České republice. Nabízí pobytové zájezdy do evropských i mimoevropských destinací.

Nejvýhodnější zájezdy můžete vyhledat v našem vyhledávači levných zájezdů.

Jaká zájezdy cestovní kancelář Blue Style nabízí?

Blue Style nabízí pobytové zájezdy do evropských, mimoevropských destinací i exotických destinací. V nabídce najdete i speciální zájezdy zaměřené na golf. Nechybí ani speciální multigenerační hotely, které zaručují pohodlí a zábavu pro celou rodinu.

Cestovní kancelář nabízí možnost dovolené na míru, kdy vám vytvoří dovolenou přesně podle vašich požadavků. Můžete s cestovní kanceláří vyjet na sportovní soustředění, teambuilding či se vám cestovní kancelář postará o svatbu v zahraničí.

Do jakých zemí můžete s Blue Style cestovat?

S cestovní kanceláří Blue Style můžete vyrazit za odpočinkem do destinací jako Bulharsko, Řecko, Turecko, Egypt nebo Španělsko. Pokud vás láká vzdálenější exotika, můžete se vydat do Tanzánie, Thajska na Maledivy, Mauricius, Srí Lanku nebo do Keni.

Cestovní kancelář nabízí i speciální golfové zájezdy do Bulharska, Spojených arabských emirátů, Turecka, Tuniska či Španělska.

Kompletní nabídku zájezdů najdete na webových stránkách cestovní kanceláře.

Slevy a slevové kupony s Blue Style

Členové Klubu pevného zdraví mají nárok na slevu 6 % z ceny Last minute i First minute zájezdů. Podrobnosti najdete zde.

Pro klienty starší 55 let je nabízena sleva 500 Kč z aktuální cenové nabídky. Stálým klientům je za určitých podmínek nabízena sleva až 1 000 Kč.

Historie cestovní kanceláře Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style byla založena v roce 1997. První nabízenou destinací bylo Řecko, poloostrov Chalkidiki a ostrov Kréta. Nyní patří mezi nejoblíbenější cestovní kanceláře na českém trhu.

Reklamace zájezdu u CK Blue Style

Při zjištění nedostatků během dovolené je nutné neprodleně kontaktovat delegáta a sepsat s ním reklamační protokol. Postup reklamace se řídí reklamačním řádem, který naleznete na tomto odkazu.

Doba vyřízení reklamace ze strany cestovní kanceláře je 30 dní.

Kontakt na cestovní kancelář Blue Style

Cestovní kancelář můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 226 036 036 (po-pá: 8:00-20:00, so-ne: 10:00-20:00) nebo emailem info@blue-style.cz. Využít můžete i kontaktní formulář na webových stránkách.

CK Blue Style má v České republice celkově 39 poboček, tu nejbližší můžete vyhledat pomocí tohoto odkazu.

Cestovní kancelář najdete i na Facebooku, kde pravidelně zveřejňuje akční nabídky a soutěže.

First minute zájezdy s CK Blue Style

Pokud rádi nakupujete dovolenou s předstihem, CK Blue Style nabízí zájezdy First minute s časovou slevou. Čím dříve zájezd nakoupíte, tím větší výběr hotelů a vyšší slevu budete mít. Další výhody a First minute zájezdy najdete na tomto odkazu.

Last minute zájezdy s CK Blue Style

Nevadí vám koupit dovolenou na poslední chvíli? Pak je pro vás ideální pořídit zájezd v nabídce Last minute. Tyto zájezdy s odletem v několika následujících dnech jsou nabízeny za výhodnější ceny oproti cenám katalogovým. Nabídku Last minute můžete zobrazit na tomto odkazu.

Super last minute zájezdy s CK Blue Style

CK Blue Style nemá na webu zvlášť označené zájezdy Super last minute. Zájezdy s odletem na poslední chvíli můžete najít na tomto odkazu. Tyto akční nabídky bývají též zveřejňovány na Facebooku.

CK Blue Style sleva 55+

Cestovní kancelář nabízí klientům starším 55 let slevu 500 Kč na zájezd. Tato sleva lze uplatnit pokud je zájezd rezervován nejpozději 30 dní do odletu. Další podmínky pro uplatnění naleznete na tomto odkazu.

Aktuální katalog zájezdů s CK Blue Style

Aktuální katalogy si můžete prohlédnout online nebo stáhnout ve formátu PDF na webu cestovní kanceláře.