Zájezd do Egypta z Prahy na 15 dní do dobře hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 15 990 Kč!

O akci
Pokud hledáte místo, kde si skutečně odpočinete u průzračného Rudého moře, hotel Alexander The Great v Marsa Alam je tou pravou volbou. Egypt je proslulý svým slunečným počasím a úchvatným podmořským světem, který můžete díky skvělým podmínkám pro šnorchlování prozkoumat hned u hotelu. Tento resort nabízí příjemné zázemí a klidnou atmosféru, kterou ocení každý, kdo si chce na dovolené hlavně vyčistit hlavu a užít si moře. Celý pobyt s odletem z Prahy vás vyjde na cenu 15 990 Kč na osobu.
Pro více informací o Egyptě a jeho atrakcích navštivte náš průvodce Egyptem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Marsa Alam a zpět)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 14 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy do Egypta naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel MG Alexander The Great v Marsa Alam je ideálním útočištěm pro všechny, kteří chtějí zažít autentický Egypt a neuvěřitelné krásy Rudého moře. Tento menší a klidný resort se pyšní vlastní pláží s úchvatným korálovým útesem, který je díky přístupovému molu rájem pro šnorchlaře toužící po setkání s pestrobarevným podmořským světem. Resort disponuje třemi venkovními bazény, z nichž dva jsou v zimním období vyhřívané, a prostornou sluneční terasou s lehátky pro nerušený odpočinek. Hotel si získává své hosty přátelskou atmosférou, ochotným personálem a polohou v jedné z nejkrásnějších částí oblasti Marsa Alam.
- Recenze hotelu Alexander the Great Resort naleznete zde.
Podmínky vstupu
Pro vstup do Egypta je nutný platný cestovní pas. Turistické vízum lze získat přímo na letišti za přibližně 25 USD. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky před cestou.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti v Marsa Alam
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách CK Čedok nebo na stránkách Invia.
- Recenze hotelu Alexander the Great Resort naleznete zde.


