Zájezd do Egypta z Ostravy na týden do skvěle hodnoceného resortu s ALL INCLUSIVE za 7 990 Kč!

O akci
Jestli vás láká Egypt, ale místo rušných letovisek toužíte po klidu, nádherné přírodě a opravdu výjimečném moři, Wadi Lahmy Azur Resort vás může mile překvapit. Tenhle resort leží v odlehlé oblasti na jihu Rudého moře, přímo u písečné pláže a mezi krásnými korálovými útesy, takže je jako stvořený pro šnorchlování a potápění. Přes den můžete lenošit u bazénu, vyrazit do vody za pestrobarevnými rybkami, zahrát si plážový volejbal nebo jen relaxovat v poklidném prostředí. Milovníci přírody ocení také laguny a mangrovové porosty v okolí, zatímco rodiny mohou využít dětský bazén a hřiště. A pokud vás tahle egyptská oáza láká, týdenní dovolenou zde pořídíte už za 7 990 Kč na osobu.
Pro více informací o destinaci navštivte náš přehledný průvodce Marsa Alam.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (odlet z Ostravy)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 7 nocí
- All inclusive stravování
- Služby delegáta
Další výhodné zájezdy do Marsa Alam naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Wadi Lahmy je menší a klidný resort v odlehlé oblasti Berenice u Marsa Alam, který ocení hlavně milovníci přírody a šnorchlování. Leží přímo u písčité pláže s korálovým podložím a vstupem do laguny i k útesu přes molo, takže podmořský svět budete mít doslova na dosah. K odpočinku slouží venkovní bazény, sluneční terasa a krásně udržované zahrady, pokoje mají klimatizaci a vlastní balkon nebo terasu. Nechybí restaurace, bary, plážový volejbal, stolní tenis, fotbal ani možnost potápění a šnorchlování. Velkým plusem je především poklidná atmosféra bez rušného programu, takže pokud hledáte místo, kde si odpočinete a většinu času strávíte u nádherného Rudého moře, může být Wadi Lahmy tou pravou volbou. Aktuálně je hotel na Invia hodnocený 4,3/5.
Podmínky vstupu
Pro vstup do Egypta je nutný platný cestovní pas s minimální platností 6 měsíců od data návratu. Víza lze získat po příletu na letišti v Marsa Alam za poplatek. Doporučujeme ověřit aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a získejte e-book Jak na Maledivy levně zdarma.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Ostrava
- Přistanete na letišti Marsa Alam
- Vaší cestovní kanceláří bude EXIM tours nebo Fischer
Rezervace
- Zarezervovat zájezd u CK EXIM tours můžete zde.
- Zarezervovat zájezd u CK Fischer ve stejném termínu můžete zde.
- Recenze hotelu na Invia.cz
- Recenze hotelu na Booking.com


