Zájezd do Egypta z Brna na týden do skvěle hodnoceného 5* resortu s ALL INCLUSIVE za 11 990 Kč!

O akci
Dopřejte si stylovou dovolenou plnou slunce v Egyptě! Tento zájezd s odletem z Brna vás přenese do oblíbeného letoviska Marsa Alam, kde se vaším domovem na týden stane skvěle hodnocený 5* resort Radisson Marina Resort Port Ghalib včetně All Inclusive. Těšit se můžete na elegantní pokoje, špičkové služby, aquapark, několik bazénů a mnoho možností zábavy i sportu, jako je např. aqua aerobic, vodní pólo, tenisový kurt, fitness a wellness centrum či večerní i animační programy. Odpočinek si dosyta užijete na hotelové soukromé pláži s lehátky, slunečníky i plážovým barem v ceně. Ať už hledáte rodinnou dovolenou plnou zábavy, nebo chcete objevovat barevný podmořský svět Rudého moře, tento zájezd jistě splní vaše očekávání. Zájezd nyní pořídíte za skvělou cenu 11 990 Kč na osobu při koupi zájezdu pro dvě osoby.
Pro více informací o Egyptě navštivte náš průvodce Egyptem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Brno – Marsa Alam a zpět)
- Letištní transfery na místě
- Ubytování na 7 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy do Egypta naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Pětihvězdičkový Radisson Marina Resort Port Ghalib je moderní oázou na pobřeží Rudého moře, která vás okouzlí svou elegancí a atmosférou. Resort se nachází přímo v prestižní marině Port Ghalib nedaleko Marsa Alam, kde se snoubí architektura inspirovaná tradiční núbijskou kulturou s moderním komfortem. Tento nový resort je ideální volbou pro páry hledající romantiku, rodiny toužící po bezpečné zábavě i pro vášnivé potápěče, kteří chtějí objevovat nedotčené korálové útesy této části Egypta. Resort nabízí ubytování v prostorných pokojích s výhledem na Rudé moře nebo marinu, několik bazénů včetně infinity poolu, soukromou pláž s pozvolným vstupem do moře a široké možnosti stravování v tematických restauracích. Díky strategické poloze je ideálním výchozím bodem pro výlety do pouště, k historickým památkám nebo k nejkrásnějším potápěčským lokalitám v oblasti.
Recenze hotelu Radisson Marina Resort Port Ghalib naleznete zde.
Podmínky vstupu
Pro vstup do Egypta je nutný platný cestovní pas a turistické vízum, které lze získat po příletu na letišti za poplatek 25 USD. Doporučujeme mít částku připravenou v hotovosti.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Brno Tuřany
- Přistanete na letišti Marsa Alam
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd v termínu 5. 9. - 12. 9. 2025 můžete rezervovat na stránkách Čedok nebo na stránkách Invia.
- Recenze hotelu Radisson Marina Resort Port Ghalib naleznete zde.


