Zájezdy / Evropa / Bulharsko / Sveti Vlas / Zájezd do Bulhars...

Zájezd do Bulharska z Karlových Varů na 15 dní do dobře hodnoceného hotelu se snídaní za 11 420 Kč!

Zájezd do Bulharska z Pardubic na týden do dobře hodnoceného hotelu se snídaní za 7 210 Kč!

O akci

Díky akční nabídce CK EXIMtours a Fischer můžete strávit dva srpnové týdny v Bulharsku na pobřeží Černého moře! Ubytováni budete v dobře hodnoceném hotelu Larisa se snídaní, a to za skvělou cenu 11 420 Kč na osobu. Dopřejte si pohodový pobyt v oblíbeném letovisku Sv. Vlas, kde na vás čeká krásná písečná pláž, rodinná atmosféra hotelu i mnoho restaurací, kaváren a taveren v centru letoviska.

Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho podrobného průvodce Bulharskem, kde najdete spoustu tipů pro vaši cestu.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (Karlovy Vary – Burgas a zpět)
  • Transfery na místě
  • Ubytování na 14 nocí
  • Snídaně
  • Služby česky hovořícího delegáta

Další zlevněné zájezdy do Bulharska vám pomůže vyhledat náš praktický srovnávač zájezdů.

O hotelu

Hotel Larisa je menší příjemný hotel situovaný v klidné části letoviska Sv. Vlas. Nabízí komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích s klimatizací, balkonem a Wi-Fi připojením. Hostům je k dispozici venkovní bazén, restaurace a bar. Hotel se nachází v blízkosti písečné pláže a jen pár minut chůze od centra letoviska, kde naleznete obchody, restaurace a kavárny. Díky své poloze je ideální pro relaxační dovolenou i pro objevování krás bulharského pobřeží.

Recenze hotelu Larisa naleznete zde.

Podmínky vstupu

Pro vstup do Bulharska stačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Občané ČR mohou v Bulharsku pobývat bez omezení až 90 dní. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Ať vám neuteče žádná akce

Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA

Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.

Průvodci

Rezervace

Náhled akce

Zájezd do Bulharska

Zájezd do Bulharska

Co dělat v okolí hotelu Larisa