Levnocestování

HIT! Týdenní plavba norskými fjordy s českým delegátem a plnou penzí s odletem z Prahy za 23 990 Kč!

od Klára H. - 7. srpen 2026 21:18
HIT! Týdenní plavba norskými fjordy s českým delegátem a plnou penzí s odletem z Prahy za 23 990 Kč!

O akci

Nevšedními dovolenými dnes pokračujeme, neboť právě přinášíme další výhodnou týdenní plavbu z nabídce CK Čedok! Pokud neholdujete vysokým teplotám, hemžení turistů a ruchu klasických letních destinací, vyberte si pravý opak: plavbu po norských fjordech, která vás vezme na dechberoucí cestu po nejkrásnějších fjordech bez nutnosti častého přesouvání a balení zavazadel. Těšit se můžete na pečlivě vybranou trasu, během níž poznáte úchvatné vodopády, severskou atmosféru a především tichou krásu hlubokých fjordů, sevřených mezi strmými skalami. Čeká vás světoznámý Geiranger, barevné uličky Bergenu, tradiční dřevené domky ve Stavangeru i "civilizace" v německém Kielu. Zájezd zahrnuje zpáteční letenky z Prahy do Kodaně, samotnou plavbu lodí s ubytováním v kajutě bez oken, plnou penzi na palubě a především nepřenositelný zážitek fascinujících fjordů a skandinávských pobřežních měst! Moderní výletní loď Costa Diadema je připravena splnit každé vaše přání a zajišťuje dokonalý komfort a bezpečí po celou dobu plavby. Dobrodružství na moři je jistě lákavé i pro děti, pro které jsou na lodi připraveny celodenní dětské kluby, animační programy i profesionální animátoři. Pokud během plavby nechcete řešit neustálé dokupování nápojů, lze si připlatit za různé typy All Inclusive stravování. Tento nezapomenutelný zážitek, kdy během jednoho týdne poznáte nevídanou krásu norských fjordů i úchvatná pobřežní města Skandinávie, aktuálně můžete zakoupit za 23 990 Kč na osobu. Cena nezahrnuje povinné servisní poplatky na palubě lodi - cca 11 €/osoba/den (dítě do 15 let poloviční poplatek).

Před plavbou se můžete inspirovat v našich průvodcích:

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (Praha - Kodaň a zpět)
  • Letištní transfery do/z hotelu a přístavu
  • Ubytování na 7 nocí na lodi Costa Diadema
  • Plnou penzi po dobu plavby
  • Služby česky hovořícího delegáta

O lodi

Loď Costa Diadema patří pod lodní společnost Costa Cruises a nabízí nezapomenutelné zážitky z plaveb. Se svou délkou 306 m a šířkou 37,5 m poskytuje prostor pro 14 palub a její max. kapacita činí téměř 5 000 pasažérů. Loď nabízí renovované interiéry, pestrý výběr restaurací a barů, zábavní program, večerní show i místa pro odpočinek s výhledem na širé moře. Každá kajuta má vlastní koupelnu, klimatizaci a televizi, samozřejmostí jsou záchranné vesty. Během plavby si užijete odpočinek v bazénech a vířivkách, zábavu v kasinu či divadle, relaxaci ve SPA centru a sportovní vyžití ve fitness centru, na sportovním hřišti či na běžecké dráze. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny dětské kluby s celodenními aktivitami (Squok Club a Baby Squok Club), animační programy zahrnující soutěže, tance či posilování, i profesionální animátoři Costa Cruises.

Podmínky vstupu

Pro plavbu po norských fjordech postačuje platný občanský průkaz či cestovní pas. Děti do 18 let mohou na lodích cestovat pouze za doprovodu dospělé osoby. Děti, které jsou v době nástupu na palubu mladší 6 měsíců, nemají vstup povolen. Těhotné ženy mohou plavbu podstoupit, ale pouze do 24. týdne těhotenství a musí mít potvrzení o svém zdravotním stavu. Aktuální podmínky doporučujeme ověřit na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Ať vám neuteče žádná akce

Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA

Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.

Průvodci

Rezervace

Náhled akce

Plavba norskými fjordy CK Čedok.png