Zajeďte si ochutnat pravé švýcarské fondue, nebo se jen tak projít po březích Ženevského jezera. Právě nyní můžete zakoupit akční letenky společnosti easyJet za skvělých 858 Kč. Odlet je z dobře dostupné Prahy a na výběr je hned několik termínů. Pro náš tip jsme vybrali víkend 25.2. – 27.2.2022, ale za stejnou cenu si můžete pobyt prodloužit a odletět až 28.2., nebo některým dalším letem na začátku března. Pokud vás Švýcarsko láká, ale budete klidnější, když se o vás postará cestovní kancelář, nabídky zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující musí před cestou vyplnit elektronický příjezdový formulář. Pokud nejste očkovaní, nebo jste nemoc v posledních 180 dnech neprodělali, musíte dále doložit i negativní PCR nebo antigenní test, který je po 4 a 7 dnech pobytu nutné zopakovat. Očkovaní tuto povinnost nemají. Bližší informace sledujte na webu MZV, jelikož do ledna se situace může ještě změnit.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu vyrazit i mimo Ženevu, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky jsou až na konec února, doporučujeme tak dát přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Praha – Ženeva – Praha na víkend v termínu 25.2. – 27.2. 2022 můžete zarezervovat na stránkách easyJet>> Alternativně letenky můžete zakoupit i u ověřeného českého prodejce. 

Ženeva z Prahy na víkend za 858 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *