Nemáte na cestování tolik času, jak byste si přáli, a tak se snažíte cestovat alespoň o víkendech? Pak by vám mohly padnout do oka akční letenky společnosti EasyJet, které vás od pátku do neděle zavedou do krásného švýcarského města Ženeva. Zpáteční letenku z Prahy aktuálně zakoupíte za 1128 Kč (tuto cenu získáte, zakoupíte-li alespoň 2 letenky). Pro názornost jsme pro vás vybrali víkend na konci listopadu, ze stejnou cenu však nakoupíte letenky i na termíny začátkem prosince. Můžete proto výlet využít k návštěvě města během předvánočního času. 

INFO KE KORONAVIRU: Čeští občané mohou do Švýcarska aktuálně vycestovat bez omezení. Termíny letů jsou však až za několik měsíců, podmínky vstupu se tedy mohou ještě změnit. Sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme vám přečíst si náš podrobný návod zcela zdarma >>

 

I k takto krátkému pobytu nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na výlet, a to například stravování, letištní transfery či ubytování. Ženeva je jedno z těch menších měst, pohodlně ji tedy projdete pěšky a ušetříte tak za dopravu na místě. 

 

Ubytování pak můžete zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Ženeva – Praha v termínu 27. – 29. listopadu můžete zarezervovat na stránkách společnosti EasyJet. Alternativně letenky zakoupíte u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky do Ženevy
Ženeva z Prahy na víkend za 1128 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!