Vydejte se do podle mnohých nejkrásnějšího švýcarského města! Ženeva cestovatele láká nejen na světoznámý autosalon, ale také na historické památky, nedotčenou přírodu i okolní panoramata. Z Prahy se s aerolinkou EasyJet do tohoto města vydáte za 1 393 Kč, k dispozici je v současné době několik termínů včetně víkendových. Pokud vás poletí více, cena za osobu se ještě sníží (EasyJet má manipulační poplatek, který se rozpočítává mezi počet cestujících). Průvodce po Ženevě jsme pro vás připravili zde, zájezdy přes CK pak případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z/do výborně dostupné Prahy, přesto před nákupem letenek udělejte kalkulaci celkových nákladů na výlet. Ženeva (a Švýcarsko obecně) totiž nepatří mezi ty nejlevnější destinace, počítejte proto s vyššími cenami za ubytování i stravování. Ušetřit můžete nákupy ve větších obchodních řetězcích.

 

Ubytování můžete řešit přes Booking, ale cenově ještě lépe mnohdy vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky PrahaŽeneva Praha například na termín 22. až 25. listopadu (pátek až pondělí) můžete rezervovat zde. Jak už jsme psali, cenu můžete ještě o pár desítek korun snížit, pokud budete cestovat ve více lidech. Alternativně rezervaci proveďte zde, cena bude o něco vyšší, vy však získáte podporu v češtině a pár korunami přispějete na chod tohoto webu.

 

Letenka Ženeva
Letenka Ženeva (cena na náhledu je za 2 osoby)
Ženeva z Prahy i na prodloužené víkendy za 1393 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!