Záhřeb z Bratislavy na víkend za 400 Kč! (letenky tam i zpět)

Záhřeb z Bratislavy na víkend za 400 Kč! (letenky tam i zpět)

Naplánujte si víkendový výlet do chorvatského Záhřebu! Letenky do hlavního města Chorvatska můžete pořídit v systému letecké společnosti Ryanair za příjemnou cenu 400 Kč (letenky tam i zpět). Za tuto cenu jsou letenky dostupné v podzimním víkendovém termínu 21.10. – 23.10. 2022. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete informace o zemi a tipy na výlety. Pokud vás Chorvatsko láká, ale preferujete organizované cestování, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat nastránkách MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Bratislavy, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Nabídku ubytování v Záhřebu najdete na stránkách Booking.

Letenky na trase Bratislava – Záhřeb – Bratislava v termínu 21.10. – 23.10 2022 můžete rezervovat na stránkách leteckého dopravce Ryanair >>