Protáhněte si léto a na začátku října vyrazte do chorvatského Zadaru! Na začátku října se tam průměrné teploty stále pohybují nad hranicí 20 °C, budete tak mít skvělé podmínky pro poznávání města i odpočinek u výborného chorvatského jídla. Zpáteční letenky s odletem z Prahy jsou aktuálně dostupné za 938 Kč. Když k nim přidáte námi vybrané ubytování, dostanete se na celkovou částku 3 110 Kč/osoba za 8denní dovolenou. Při plánování cesty se inspirujte online cestovatelským průvodcem po Chorvatsku. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Chorvatska nezapomeňte vyplnit a odeslat tento formulář. Nic dalšího aktuálně není třeba řešit. Dál ale doporučujeme sledovat situaci a případné změny. 

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod >>.

 

Před odletem na dovolenou si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Při cestách po EU to sice není povinnost, ale je to jistota. Přehledné online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy.  Než ale zakoupíte letenky nebo ubytování, raději odhadněte přeběžnou cenu za celý pobyt. Náklady za ubytování a letenky sice běžně představují tu největší porci nákladů,  myslete ale také na transfer z/na letiště, stravování, ubytování nebo zapůjčení auta. To můžete vyřešit už předem z pohodlí domova přes Rentalcars.

 

Pro ubytování jsme vybrali fantasticky hodnocený apartmán Melita Center. Ubytování vyniká zejménou svou skvělou polohou přímo v centru Zadaru. Alternativní možností je registrace na Airbnb přes tento odkaz a následně využití slevy na první pobyt. Vzhledem k aktuální situaci může být ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha–Zadar–Praha na termín 3. až 10. října rezervujte na webu společnosti Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce – bude to sice o něco dražší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky zadar ryanair
Letenky z Prahy do Zadaru, říjen, Ryanair
Zadar z Prahy na 8 dní za 3110 Kč! (letenky + výborné ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!