Letecký dopravce WizzAir zahájil předvánoční výprodej letenek hned na několika vybraných trasách! Ceny začínají na úžasných 59 Kč za jednu cestu a vydat se můžete v lednových a únorových termínech například z Prahy do Říma. Na výběr jsou ale i další italská města s odletem z Vídně. Byla by škoda tuto akci prošvihnout, takže pokud máte návštěvu Itálie na svém seznamu destinací pro příští rok, s nákupem rozhodně dlouho nevyčkávejte! S plánováním vaší dovolené vám pomůže náš online průvodce po Itálii, nezapomeňte se před cestou inspirovat!

INFO KE KORONAVIRU: Cestování do zahraničí je bohužel stále ještě omezeno různými restrikcemi z důvodu šíření nákazy COVID-19. Dá se tak předpokládat, že před odletem bude nutné dodržet některá pravidla, jako například doložení bezinfekčnosti, nebo potvrzení o očkování či prodělání nemoci. Aktuální informace o vybrané lokalitě sledujte na stránkách MZV, kde se dozvíte vše potřebné.

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, můžete si přečíst náš  článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště v Praze, nebo ve Vídni,  ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Pokud chcete cestovat po okolí, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování najdete a porovnáte na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. 

Akční letenky do mnoha italských destinací od 59 Kč rezervujte na stránkách WizzAir. Například letenky na trase Vídeň – Miláno zakoupíte pod tímto odkazem.

Výprodej u Wizz Air – letenky od 59 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!