Letenek společnosti Laudamotion můžete využít k víkendu v Římě o letních prázdninách. Termínů je celá řada a výhodou jsou i časy odletů/příletů. V sobotu brzy ráno odletíte a v neděli večer se vrátíte. Pokud by vám víkend nestačil, není problém letět za stejnou cenu i na prodloužený víkend. Řím je úžasné město, které bych určitě doporučil k návštěvě – sám jsem ho navštívil zatím 2x a určitě mám v plánu se vrátit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Skvěle vám může posloužit náš ebook “Jak levně do Říma“,  jehož zakoupením podpoříte vznik dalších průvodců.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Student Agency.

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou. Hotely můžete zarezervovat na Bookingu. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky zakupte přímo na webu Ryanair.com např. v termínu 3. – 4. srpna.  Zvolit si ale můžete datum jiný, je jich celá řada.

 

 

 

 

Víkendy v Římě z Vídně o letních prázdninách za 1020 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!