Do Londýna za nákupy, po památkách, muzea voskových figurín Madame Tussaud nebo například do filmových ateliérů Harryho Pottera? To vše můžete stihnout za jeden prodloužený víkend, pokud využijete našeho akčního tipu na levné letenky od dopravce Ryanair. Ke koupi je listopadový prodloužený víkend v termínu 12.11. – 14.11.2021 a zpáteční letenky z dobře dostupného Brna nás vyšly na pouhých 398 Kč. Nezapomeňte, že nově můžete do Spojeného království vycestovat pouze s platným cestovním pasem! Rady na cestu získáte v našem podrobném průvodci po Londýně a v cestopisech našich čtenářů zde. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Londýna naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou na polovinu listopadu a lze očekávat, že se do té doby podmínky pro vycestování ještě změní. Avizováno je, že od 4.10. by se k plně očkovaným cestujícím mělo přistupovat dle stejných pravidel, jako by se jednalo o očkovaného Brita, tj. bez nutnosti testů a karantény. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky na stránkách MZV.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud budete chtít cestovat i mimo metropoli, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely V Londýně můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Brno–Londýn Stansted–Brno například v termínu 12.11. – 14.11.2021 rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně  letenky můžete zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu. 

Víkend v Londýně z Brna za 398 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!