Přemýšlíte, kam se letos vypravit za adventními trhy? Díky akčním letenkám společnosti Ryanair můžete zažít vánoční Paříž! Zpáteční letenky z Prahy do Paříže pořídíte za skvělou cenu 1 359 Kč v termínu 17.12. – 19.12.2021. K tomu jsme pro vás vybrali ubytování ve velmi dobře hodnoceném hotelu Campanile Paris 19- La Villette. Dva dny v tomto krásném městě vás tak vyjdou na 3 230 Kč na osobu. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale do Paříže se chcete podívat, můžete využít nabídky cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU:Cestující z České republiky musí předložit negativní PCR test/antigenní test ne starší než 72h (pro osoby od 12 let) nebo potvrzení o provedeném očkování (2 týdny po druhé vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson nebo 2 týdny po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19). Všichni cestující musí zároveň vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.  Odlet a přílet je z výborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek raději propočítejte náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování a stravování.

Ubytování v Paříži na dvě noci rezervovat na  stránkách Booking, kde jsme pro vás vybrali Hotel Campanile Paris 19 – La Villette.

Letenky Praha – Paříž – Praha v termínu 17.12 – 19.12.2021 rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair.

Víkend v adventní Paříži z Prahy za 3230 Kč! (letenky + ubytování na 2 noci)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!