Levných letenek letecké společnosti Ryanair můžete využít k výletu do Paříže a to i na víkend pátek – neděle. Na cestu se vám může hodit náš “Průvodce Paříží“, jehož zakoupením podpoříte i vznik dalších průvodců. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy z/na letiště (zpáteční jízdenka stojí 29€), dopravu po Paříži a ubytování. S jídlem se dá při nákupu v supermarketech dostat na podobnou částku, jako v ČR (něco je dražší, něco levnější, ale vybrat se dá). Jídlo v restauracích je dražší, ale piknik s francouzkým vínem a sýry pod Eiffelovkou, nebo u baziliky Sacre Coeur, vám stejně přinese za pár Euro nesrovnatelně lepší zážitek ;).

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Paříž – Praha zarezervujte přímo na webu Ryanair.com. Já pro názornost zvolil datum 16. – 18. listopadu.

 

 

Levné letenky do Paříže přes víkend
Levné letenky do Paříže přes víkend
Víkend v Paříži z Prahy za 778Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!