Utečte před nízkými teplotami panujícími v České republice a prožijte chuť temperamentního Španělska na vlastní kůži! K tomu vám mohou pomoci akční letenky společnosti Laudamotion, které s odletem přímo z Vídně nyní zakoupíte za skvělých 490 Kč! Plánování cesty vám může lehce usnadnit náš podrobný e-book „Jak levně do Španělska„, popřípadě si přečtěte cestopis naší čtenářky. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Španělska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Nevadí! Náš podrobný návod vám vše lehce objasní! 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek proveďte celkovou kalkulaci výletu, nezapomeňte na letištní transfery, ubytování, stravování či pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Valencie – Vídeň v termínu 22. – 27. ledna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Letenky lze alternativně zakoupit i u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. Jestliže byste se na letiště dopravovali autobusem, budete muset s největší pravděpodobností využít posledního spoje předešlý den a noc přečkat na letišti. 

 

Akční letenky do Valencie
Valencie z Vídně za 490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!