V srpnu na Kanárské ostrovy (Lanzarote) z Bratislavy za 2400 Kč! (letenky tam i zpět)

V srpnu na Kanárské ostrovy (Lanzarote) z Bratislavy za 2400 Kč! (letenky tam i zpět)

Preferujete cestování na vlastní pěst? V tom případě vás jistě potěší náš další dnešní tip, díky kterému se můžete vydat na ostrov Lanzarote. V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily zpáteční letenky z Bratislavy za skvělou cenu 2 400 Kč. Tento nejseverněji položený ostrov z Kanárského souostroví si vás získá svou unikátní krajinou, přírodou a dlouhými písečnými plážemi. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci ostrovem Lanzarote. Pokud individuální cestování není pro vás to pravé, organizované zájezdy najdetezde.

INFO KE KORONAVIRU:Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte nastránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost, případně hledáte další rady, určitě vám přijde vhodtento podrobný návod >>

Před cestou vám doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možnostínaleznete zde >>

Pokud chcete ostrov Lanzarote objevovat nezávisle na hromadné dopravě, srovnání cen všech autopůjčovennajdete zde>>. Myslete také na to, že nákupem letenek vaše náklady nekončí. Nezapomeňte k ceně letenek připočítat letištní transfery, cestu do Bratislavy, ubytování, stravování, případný pronájem auta a vstupy do památek.

Ubytování na Lanzarote můžete vyhledat a rezervovat na stránkáchBooking.

Letenky na traseBratislava – Lanzarote – Bratislava v termínu9.8 – 20.8.2022 můžete zakoupit na stránkách leteckého dopravce Ryanair >>