Užijte si babí léto ve Skotsku. Edinburgh z Bratislavy za 760 Kč!

Užijte si babí léto ve Skotsku. Edinburgh z Bratislavy za 760 Kč!

Rádi cestujete na vlastní pěst a láká vás návštěva Skotska? S naším dnešním tipem můžete během babího léta zamířit do skotského Edinburghu! Akční letenky za 760 Kč pořídíte s odletem z Bratislavy na stránkách letecké společnosti Ryanair. Letenky jsou dostupné v termínu 18.9. – 21.9. 2022. Edinburgh láká na spoustu zajímavých míst. Uniknout by vám neměla Královská botanická zahrada, Národní galerie, Royal Mile, Holyrood nebo Edinburgh Castle. Pokud vás láká Skotsko, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Spojené království aktuálně upravilo podmínky pro cestování do země tak, že není potřeba žádný doklad o bezinfekčnosti, samoizolace ani formulář. Více informací najdete na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtenítento podrobný návod >>.

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možnostínaleznete zde >>.

Před nákupem letenek si raději propočítejte náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště v Bratislavě, ubytování a stravování. Skotsko se řadí mezi dražší destinace a je třeba s tím počítat.

Ubytování v Edinburghu můžete vybrat a rezervovat na stránkách Booking.

Letenky na trase Bratislava – Edinburgh – Bratislava v termínu 18.9. – 21.9. 2022 můžete rezervovat na stránkách Ryanair >>