Tip na dárek: Madeira z Prahy s možností navštívit Lisabon za 3890 Kč!

Tip na dárek: Madeira z Prahy s možností navštívit Lisabon za 3890 Kč!

Rádi cestujete na vlastní pěst a láká vás Madeira? V systému ověřeného českého prodejce Pelikán se objevily akční letenky na tento ostrov za cenu 3 890 Kč. Letenky jsou dostupné z Prahy v mnoha termínech od ledna do října 2023 a jsou skvělým tipem na dárek pro vaše blízké. Cestou vás čeká jeden přestup v Lisabonu, což je ideální příležitost tohle krásné město navštívit. Madeira láká na nádhernou přírodu, divoké pláže, vodopády a nespočet turistických stezek. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete tipy na výlety a rady pro vaši cestu. Pokud vás Madeira zaujala, ale preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů s CK si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete nastránkách MZV.

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro neomezený pohyb po Madeiře je skvělou volbou pronájem automobilu.

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking.

Letenky z Prahy do Funchalu v mnoha termínech od ledna do října 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>