Tip na dárek: Benátky z Prahy na prodloužený víkend za 638 Kč! (letenky tam i zpět)

Tip na dárek: Benátky z Prahy na prodloužený víkend za 638 Kč! (letenky tam i zpět)

Věnujte pod stromeček zážitek! Skvěle vám k tomu poslouží náš další tip, ve kterém vám ukážeme výhodné letenky z Prahy do Benátek. Vyrazit můžete hned začátkem roku a cena za zpáteční let je jen 638 Kč. Volná sedadla hledejte v rezervačním systému nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair. Inspiraci na výlety a další zajímavá místa můžete načerpat v našem podrobném online průvodci Itálií. Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Itálie nevyžaduje ke vstupu žádný doklad o bezinfekčnosti, cestovat sem můžete bez omezení, jako před pandemií.

<

TIP PRO VÁS:Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Po Benátkách si pohodlně vystačíte sMHD, pokud ale máte v plánu vyrazit i mimo Benátky, doporučujemezapůjčit si automobil.

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Benátky – Praha v termínu 12.1. – 17.1.2023 můžete rezervovat na stránkách leteckého dopravce Ryanair >>