Nejlevnější letenky do Irska seženete přes leden a únor, kdy je ale nutné počítat s dřívější tmou a studenějším počasím. Nemusí to nutně vadit, ale někdo může upřednostnovat jarní termíny, na které jsou právě k dispozici levné víkendové letenky za velmi zajímavou cenu 1318Kč. Letět je možné od pátku do neděle, nebo jenom na sobotu + neděli. Cena je stejná a jsou v ní zahrnuty všechny poplatky. Inspirací vám může být cestopis naší čtenářky “Víkendový roadtrip po Irsku“, kterých bych doporučil i z vlastní zkušenosti – zvolili jsme při cestě po Irsku podobnou trasu. Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady s cestou spojené. Irsko je poměrně drahou destinací. Pokud potřebujete co nejvíce ušetřit, je rozumné jet ve 4 lidech, vychází tak lépe ubytování i případný pronájem auta. Nakupovat se vyplatí ve velkých supermarketech.

 

Auto si můžete půjčit přes Rentalcars. Počítejte s tím, že se jezdí vlevo a lepší je tak automatická převodovka. Alternativou pro ty, co si nechtějí půjčovat auto, mohou být organizované výlety z Dublinu na nejzajímavější místa.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Dublin – Praha na datum 22./23. – 24. března nebo 29./30. – 31. března či zakupte přímo na webu Ryanair.com.

 

Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Pátek 22. – neděle 24. března můžete zarezervovat zde >>

Sobota 23. – neděle 24. března můžete zarezervovat zde >>

Pátek 29. – neděle 31. března můžete zarezervovat zde >>

Sobota 30. – neděle 31. března můžete zarezervovat zde >>

 

 

 

 

Tip na dárek: Jarní Irsko (Dublin) z Prahy na víkend za 1318Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!