Letecká společnost Ryanair nabízí letenky do Londýna a zpět z Pardubic, Brna i Ostravy za pouhých 518Kč. Cena zahrnuje let tam i zpět a je včetně všech poplatků. Potěší i skutečnost, že dostupné jsou i víkendové termíny. Detailního průvodce Londýnem, jsem pro vás připravil zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomente spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště. Ubytování bývá v Londýně poměrně drahé a je nutno to vzít v úvahu. Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Pokud učiíte nákup přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1700Kč a ubytovat se přes AirBnb. Vždy tak věnujte pozornost době odletu a příletu, at s tím počítáte. Např. z Brna přiletíte v sobotu večer a odlet je v neděli po obědě, což není moc času a bud to tak chce přijmout, nebo naplánovat delší pobyt.

 

 

Letenky za 518 Kč zarezervujte přímo na Ryanair.com. Termínů je celá řada v lednu a únoru. Já pro názornost zvolil odlet z Brna na víkend 3. – 4. února. Ale je jich k dispozici celá řada, stačí si to projet. Z Ostravy je dostupný např. víkend 13. – 14. ledna.

 

Levné letenky z Brna do Londýna
Levné letenky z Brna do Londýna

 

 

Tip na dárek: Z Brna, Ostravy či Pardubic do Londýna včetně víkendů za 518Kč! (letenky tam i zpět!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!