Letecká společnost Ryanair dnes nabízí skvělé letenky Praha – Barcelona – Praha za 1158Kč. Ty ale nemusíte využít pouze ke krátkému výletu do tohoto zajímavého města.  Letenky Barcelona – Tenerife – Barcelona (tedy let tam i zpět) totiž pořídíte s Ryanairem již od 1020Kč a nabízí se tak zajímavá možnost spojit tento výlet s dovolenou na Kanárských ostrovech. O trochu dráž jsou dostupné letenky i na další z Kanárských ostrovů a zkušenější cestovatelé si dokonce mohou naplánovat i více ostrovů v jednom výletu – např. Praha – Barcelona – Tenerife – Gran Canaria – Barcelona – Praha.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. Rovněž se ujistěte o dostupnosti letenek na všech trasách a kupujte je současně. Termínů je celá řada a není tak nutné se řídit mým příkladem, který se jistě vyprodá jako první.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Pokud budete chtít navštívit i Kanárské ostrovy, budete potřebovat celkem 4 letenky. Jedny na trase Praha – Barcelona – Praha, druhé na trase Barcelona – Tenerife – Barcelona. Letět můžete i na jiné Kanárské ostrovy, cena je jen o trochu vyšší (nakupujte také na Ryanair). Zvážit můžete i Mallorku, tam je cena za let tam i zpět celkem 21€.

 

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha zakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 20. – 27. února. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Prahy do Barcelony
Letenky z Prahy do Barcelony

 

 

Letenky Barcelona – Tenerife – Barcelona zakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 21. – 26. února. Přes českého prodejce je můžete zakoupit zde.

 

Letenky z Barcelony na Tenerife
Letenky z Barcelony na Tenerife
Tip na dárek: Barcelona z Prahy za 1158Kč s možností Kanárských ostrovů za 1020Kč (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!