Hledáte inspiraci k předvánočnímu výletu s dětmi? Skvělou volbou by pro vás mohl být víkendový výlet do Brugg, kdy za letenky z/do Prahy zaplatíte pouze 778Kč. Bruggy jsou přezdívané Benátkami severu a jejich atmosféra je vskutku nezapomenutelná. Navíc se v nich každoročně koná ledový festival Ice Magic, letos zaměřený tématicky na Disneyland. To bude jistě nezapomenutelný zážitek nejenom pro vaše děti. Fotky z tohoto festivalu, si můžete prohlédnout zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Festival Ice Magic se v roce 2017 koná od 25. listopadu do 7. ledna. Vstupné pro dospělého je 9€, pro studenty 7€, pro děti 4-12 let 6€ a děti do 3 let mají vstupné zdarma.

 

Počítejte s tím, že Bruggy jsou nádherné, turisty velmi navštěvované město. A ceny za ubytování tomu bohužel odpovídají. Spočtěte si tedy předem náklady za hotel, jídlo, dopravu a vstupy. Všechny hotely na názorné datum naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb. Alternativně nemusíte zůstávat jen v Bruggách, ale navštívit i nedaleký Rotterdam nebo Ghent. V těchto městech je přespání levnější a k návštěvě bych je z vlastní zkušenosti také doporučoval.

 

Pokud by jste z finančních či časových důvodů potřebovali kratší výlet, můžete letět o týden později. V pátek ráno odletíte a v sobotu večer se vrátíte zpět do Prahy. Letenky vycházejí o trochu dráž (1188Kč), ale budete platit jen jednu noc.

 

Z letiště do Brugg se nejsnáze dostanete se společností flibco.com. Ceny jízdenek v jednom směru na toto datum se pohybují od 10 do 17€, v závislosti na čase, kdy pojedete. Alternativně můžete jet vlakem, případně tam jet autobusem a zpět to vzít přes Ghent a Brusel zpět do Brugg.

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com například na na datum 1. – 4. prosince na trase Prague – Brussels Charleroi – Prague. Pokud byste upřednostnovali kratší variantu, můžete zvolit datum 8. – 9. prosince.

 

Letenky u českého prodejce na delší temín můžete zarezervovat zde >>

Letenky u českého prodejce na kratší temín můžete zarezervovat zde >>

V obou případech je cena vyšší o jejich provizi. Získáte ale základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web. Jinak platí stejně a je tedy na vás, kde letenky zakoupíte.

 

 

Letenky z Prahy do Bruselu
Letenky z Prahy do Bruselu
Tip na cestování s dětmi: Festival ledových soch v Bruggách v prodlouženém víkendu z Prahy (letenky za 778Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!